SKU
1155

Fibroki Comprimidos

20,77 zł
Dostawa w 1-2 dni
Opis

Suplement diety.

To mieszanka błonników pokarmowych (jabłkowy, inulina, z otrębów pszennych) w wygodnej formie tabletek, wzbogacona o spirulinę. Dzięki wysokiej zawartości błonnika tabletki pomagają kontrolować apetyt i regulują pracę przewodu pokarmowego.

Więcej informacji

Tabletki Fibroki Comprimidos to produkt złożony z błonnika i spiruliny. Pomaga regulować transport jelitowy i aktywować metabolizm.

Błonnik w tabletkach Fibroki Comprimidos pochodzi aż z trzech różnych źródeł (z jabłka, inulina i otręby pszenne) i pomaga regulować pracę jelit. Błonnik jabłkowy pomaga odtruć organizm, ponieważ ma działanie oczyszczające i moczopędne. Ponadto wspomaga obniżanie cholesterolu LDL i trójglicerydów (lipoproteiny o dużej gęstości lub LDL) z krwi, co pomaga zapobiegać chorobie niedokrwiennej serca i reguluje ciśnienie krwi. 

Ten rozpuszczalny błonnik obniża również poziom trójglicerydów i cholesterolu, tym samym unikając hipercholesterolemii. Otręby pszenne to naturalny związek pszenicy, który występuje w zewnętrznej warstwie ziarna i pomaga spulchnić treść jelitową i przyspiesza w ten sposób perystaltykę. Pomaga również w zapobieganiu niektórym chorobom żołądkowo-jelitowym oraz otyłości.

Spirulina to mikroskopijna alga z gromady sinic, szczególnie polecana w przypadkach anemii, przy detoksykacji organizmu i w wyczerpaniu. Pomaga odzyskać energię i witalność oraz oczyścić organizm. Spirulina pomaga pobudzić metabolizm. Inulina pomaga zrównoważyć florę jelitową. Flora wyściełająca jelita i ma na celu zapobiegać namnażaniu się szkodliwych bakterii, regulując funkcje trawienne, poprzez lepszą asymilację magnezu, redukcję gazów i zapobieganie zaparciom.

Sposób użycia

Zalecana porcja dzienna: 2 tabletki trzy razy dziennie, pół godziny przed podstawowymi posiłkami, popijając dużą ilością wody.

Skład

Substancja wypełniająca: celuloza, substancja przeciwzbrylająca: sole wapniowe kwasu ortofosforowego, otręby pszenne, stabilizator: guma guar, inulina, błonnik jabłkowy, spirulina, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.
  • Suplementy diety nie mogą być stosowane jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Produkt nie jest przeznaczony dla małych dzieci,kobiet w ciąży i karmiących.
  • Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.
  • Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić od światła.
  • Produkt powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Dodatkowe informacje
Więcej informacji
Ilość netto 40,8 g
Forma podania tabletki
Zalecana jednorazowa porcja 6
Liczba porcji w opakowaniu 8
Szerokość 2 cm
Długość 10,8 cm
Wysokość 9,3 cm
Alergeny Zboża zawierające gluten i pochodne.