Pracuj w Naturhouse

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, będącą częścią międzynarodowej Grupy Naturhouse obecnej w 33 krajach na całym świecie, uznawanej od wielu lat za lidera w dziedzinie dietetyki i żywienia. Na polskim rynku funkcjonujemy od 2006 roku. W tym czasie zdobyliśmy zaufanie wielu Klientów i pracowników czerpiących satysfakcję z codziennej pracy.

Naszym celem jest zmiana nawyków żywieniowych Polaków na lepsze. W Centrach Dietetycznych Naturhouse pracują eksperci z zakresu dietetyki i żywienia, którzy oferują naszym Klientom indywidualnie dobrane plany dietetyczne, naturalne suplementy wspomagające kuracje, a także wsparcie merytoryczne oraz psychiczne podczas całej dietetycznej kuracji. Opracowaliśmy skuteczną metodę reedukacji żywieniowej, która pomogła już ponad 7 milionom ludzi na całym świecie.

Aktualnie w całej Polsce działa prawie 300 Centrów Dietetycznych Naturhouse, w których zatrudnionych jest blisko 350 dietetyków i prawie 350 asystentek. Nieustanie poszukujemy specjalistów do naszego zespołu. Jeśli cenisz sobie rzetelność, otwartość, przejrzyste warunki zatrudnienia i chcesz zdobyć doświadczenie w pracy dla uznanej marki – dołącz do nas!

CO ZYSKUJESZ, PRACUJĄC W NATURHOUSE?

✔ Pracę w firmie z międzynarodowym doświadczeniem.
✔ Stabilne warunki zatrudnienia.
✔ Umowę o pracę oraz wynagrodzenie składające się z części stałej i atrakcyjnych premii.
✔ Program bezpłatnych szkoleń.
✔ Satysfakcję z efektów wykonywanej pracy.


OFERTY PRACY

Interesujesz się prawidłowym odżywianiem i zdrowym stylem życia? Łatwo nawiązujesz kontakty, lubisz pracę z ludźmi? Jesteś osobą otwartą i z entuzjazmem podchodzisz do nowych wyzwań? Mamy pracę dla Ciebie! Dołącz do nas!