SKU
2076_PL

Fibroki

39,99 zł
Dostawa w 1-2 dni
Opis

Suplement diety.

Otręby pszenne (64%) o przyjemnym słodko-jabłkowym smaku. Idealne jako dodatek do mleka lub jogurtów naturalnych i innych fermentowanych produktów mlecznych. Fibroki granulki idealnie sprawdzą się na śniadanie, podwieczorek lub między posiłkami, aby zmniejszyć uczucie głodu.

Więcej informacji

Otręby pszenne (64%) o przyjemnym słodko-jabłkowym smaku, idealne jako dodatek do mleka, lub fermentowanych przetworów mlecznych takich jak: kefir, jogurt, maślanka. Fibroki idealnie sprawdzają się na śniadanie, podwieczorek lub między posiłkami, aby zmniejszyuczucie głodu.

Otręby pszenne zostały wzbogacone w białko serwatkowe z mleka oraz minerały: wapń i selen. Otręby pszenne pomagają wytworzyć uczucie sytości w żołądku, dzięki wysokiej zawartości nierozpuszczalnego błonnika, który zwiększa swą objętość przy połączeniu z wodą. Błonnik pokarmowy działa w jelitach jak miotełka, dzięki czemu przyczynia się do prawidłowej ich pracy i zmniejsza ryzyko zaparć. Przyczynia się on również do regulacji poziomu glukozy we krwi oraz zmniejsza wchłanianie cholesterolu. Jest to możliwe dzięki obecności obu włókien: nierozpuszczalnego i rozpuszczalnego.

Błonnik Fibroki zawiera również ważny składnik: białko serwatkowe. Białko to jest produktem wysokiej jakości, przyspiesza trawienie i pomaga zwiększyć stężenie dostępnych aminokwasów we krwi, które są niezbędne do wielu procesów w organizmie. Dostarcza również dwóch minerałów: wapnia, który jest podstawowym minerałem w skurczu mięśni, impulsie nerwowym i ochronie układu kostnego oraz selenu - silnego przeciwutleniacza, który chroni komórki przed stresem oksydacyjnym.

Sposób użycia

Zaleca się przyjmować 2 razy dziennie po dwie łyżki stołowe granulek. Błonnik zalać jedną szklanką ciepłej wody. Fibroki granulki można także dodawać do jogurtu lub mleka. Idealny jako uzupełnienie posiłku lub przekąska w chwilach napadu głodu.

Składniki

W porcji dziennej (4 łyżki = 35g): Otręby pszenne (64%), cukier brązowy trzcinowy, mąka pszenna, mąka jęczmienna, jabłko odwodnione (0,8%), serwatka mleczna odwodniona, fosforan dwuwapniowy (wapń: 140 mg – 18% RWS), selenian (IV) sodu (selen: 9,2µg – 17% RWS, aromat (zawiera laktozę), regulator kwasowości: kwas cytrynowy.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.
  • Suplementy diety nie mogą być stosowane jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Produkt nie jest przeznaczony dla małych dzieci,kobiet w ciąży i karmiących.
  • Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.
  • Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić od światła.
  • Produkt powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Wartości odżywcze w porcji dziennej (35g)
Kalorie 111 kcal

Tłuszcze

-w tym nasycone

1g

0,4g

Węglowodany

-w tym cukry

15g

7g

Błonnik 12g
Białko 5g
Sól 0,018g
Dodatkowe informacje
Więcej informacji
Ilość netto 250 ml
Forma podania łyżki
Zalecana jednorazowa porcja 4 (35 g)
Liczba porcji w opakowaniu 7
Szerokość 5 cm
Długość 14,5 cm
Wysokość 18,7 cm
Alergeny Zboża zawierające gluten, mleko i jego pochodne.Może zawierać orzechy soję i jej pochodne.