Chcesz schudnąć bez wychodzenia z domu ?

Nie wiesz jaki produkt wybrać ? Darmowa porada zdalna od Natur House pozwoli rozwiać Twoje wątpliwości.

Odbierz zalecenia przez telefon lub online a produkty od kuriera. To proste. Tylko z Naturhouse.

Pamiętaj, że rezerwujesz spotkanie na sesję zdalną . Nasz dietetyk skontaktuje się z Tobą w wybranym przez Ciebie dniu, godzinie oraz formie.

Jeśli chcesz skonsulotwać się z dietetykiem osobiście w placówce kliknij tutaj.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Naturhouse Sp. z o.o z siedzibą w Łodzi, ul. Dostawcza 12A, 93-231 Łódź. Klikając przycisk „potwierdź” poniżej, wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie wprowadzonych przez Państwa w formularzu kontaktowym danych osobowych. Informujemy, że Państwa dane będą przetwarzane w celu przyjęcia zgłoszenia kontaktowego i udzielenia odpowiedzi, dostarczania produktów i usług, oraz do jak najbardziej rzetelnego ich dopasowania do Państwa potrzeb.

Od czasu do czasu chcielibyśmy się z Państwem skontaktować w sprawie naszych produktów i usług, jak również innych treści, które mogą Państwa zainteresować. Jeśli zgadzają się Państwo na kontakt z nami w tym celu, proszę zaznaczyć checkbox poniżej.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie treści marketingowych za pośrednictwem kanałów zdalnych od Naturhouse Sp. z o.o. W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z tych komunikatów.

Aby uzyskać więcej informacji na temat sposobu rezygnacji z subskrypcji, naszych zasad ochrony prywatności oraz tego, w jaki sposób zobowiązujemy się do ochrony i poszanowania prywatności, należy zapoznać się z naszą Polityką Prywatności.