SKU
2069_BP

Memper fiolki

125,00 zł
Dostawa w 1-2 dni
Opis

Suplement diety.

Fiolki Memper to suplement diety na bazie aminokwasów, który wspiera aktywność naszego mózgu. Poprawia koncentrację, pamięć i zdolność uczenia się.

Więcej informacji

Fiolki Memper to suplement diety na bazie aminokwasów, który wspiera aktywność naszego mózgu. Poprawia koncentrację, pamięć i zdolność uczenia się. Formuła oparta jest na witaminie C, L-fenyloalaninie, L-argininie, L-metioninie oraz taurynie.

Tauryna działa między innymi jako wzmacniacz pamięci i koncentracji.

Fenyloanalina bierze udział w produkcji neuroprzekaźników tj. dopamina, epinefryna. Pomaga utrzymać dobrą aktywność naszego mózgu, wspiera dobry nastrój i zapobiega stanom depresyjnym.

L-arginina jest aminokwasem, który pomaga we wzroście mięśni, redukcji tkanki tłuszczowej, detoksykacji wątroby i wspiera układ odpornościowy. Jest niezbędnym aminokwasem dla serca. Wpływa na prawidłowe ciśnienie krwi i zwiększa sprawność fizyczną.

L-metionina jest niezbędnym aminokwasem, który bierze udział w syntezie białek. Odgrywa ważną rolę w metabolizmie tkanki tłuszczowej, ponieważ odpowiada za transport kwasów tłuszczowych do komórek, który zamieniany jest w energię i dzięki temu osiągana jest optymalna wydajność mięśni. Ma również silne właściwości przeciwutleniające.

Witamina B1 (tiamina) przyczynia się do lepszej wydajności fizycznej i umysłowej. Uczestniczy w metabolizmie energetycznym i prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

Witamina B2 lub ryboflawina jest niezbędna do utrzymania prawidłowych przemian energetycznych i prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego.

Witamina B6 (pirydoksyna) odgrywa ważną rolę w metabolizmie białka i tworzeniu czerwonych krwinek. Pomaga zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia.

Sposób użycia

Wstrząsnąć przed użyciem. Rozcieńczyć zawartość 1 fiolki w szklance wody lub soku i wypić przed śniadaniem.

Składniki

Woda, fruktoza, sacharoza, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, kwas L-askorbinowy (witamina C: 49 mg – 61% RWS), L-fenyloalanina: 53 mg, inulina, L-arginina – 32 mg, L-metionina – 16 mg, stabilizator: guma ksantanowa, substancja konserwująca: sorbinian potasu, tauryna: 16 mg, ekstrakt z kwiatów lipy (Tilia platyphyllos): 12 mg, ekstrakt z liści melisy (Melissa officinalis): 8 mg, aromat, chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6: 1,4 mg – 100% RWS), ryboflawina (ryboflawina: 1,4 mg – 100% RWS), chlorowodorek tiaminy (tiamina: 1 mg -90,9% RWS).Zawiera źródło fenyloalaniny

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.
  • Suplementy diety nie mogą być stosowane jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Produkt nie jest przeznaczony dla małych dzieci,kobiet w ciąży i karmiących.
  • Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.
  • Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić od światła.
  • Produkt powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Dodatkowe informacje
Więcej informacji
Ilość netto 140 ml
Forma podania fiolka
Zalecana jednorazowa porcja 1 (1 fiolka - 10ml)
Liczba porcji w opakowaniu 14
Szerokość 5,2 cm
Długość 20,1 cm
Wysokość 9,3 cm