SKU
2153

Menoblital kaps. 45

75,00 zł
Dostawa w 1-2 dni
Opis

Suplement diety.

Menoblital to produkt specjalnie opracowany w celu redukcji objawów związanych ze stadium menopauzy, takich jak uderzenia gorąca, przyrost masy ciała, zaburzenia snu.

Więcej informacji

Menoblital to produkt specjalnie opracowany w celu redukcji objawów związanych ze stadium menopauzy, takich jak uderzenia gorąca, przyrost masy ciała, zaburzenia snu.

Głównymi składnikami produktu są ekstrakt z soi i ekstrakt z pochrzynu. Składniki te są niezwykle cenione ze względu na działanie w roli zamienników hormonów żeńskich – czyli fitohormonów.

Soja zawiera izoflawony, które są uznawane za fitoestrogeny, czyli związki, które w ciele człowieka imitują estrogeny. Pod względem budowy i funkcji działają jak estradiol, który jest produkowany w jajnikach, a w trakcie menopauzy jego produkcja znacząco spada. Pochrzyn zawiera również składniki, które regulują gospodarkę hormonalną, dzięki czemu wpływa pozytywnie na samopoczucie.

Grupa witamin z grupy B (B1, B2, B3 i B6) pomaga poprawić metabolizm energetyczny, wygląd skóry, włosów i paznokci oraz reguluje układ nerwowy, znacznie poprawiający nastrój.

Selen i witamina E to znane przeciwutleniacze.

Sposób użycia

Zaleca się stosować jedną kapsułkę dziennie do śniadania, popijając niewielką ilością wody.

Składniki

Suchy ekstrakt z soi (Glycine max L.), kapsułka (żelatyna, barwnik: E171), suchy ekstrakt z pochrzynu chińskiego (Discorea opposita Thunb, korzeń), kwas L-askorbinowy (witamina C), siarczan cynku (cynk), octan DL-alfa-tokoferylu (witamina E), amid kwasu nikotynowego (witamina B3), glukonian manganu (mangan), chlorowodorek pirydoksyny (wit. B6), ryboflawina (ryboflawina), chlorowodorek tiaminy (tiamina), chlorek chromu (chrom), selenian sodu (selen),

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.
  • Suplementy diety nie mogą być stosowane jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Produkt nie jest przeznaczony dla małych dzieci,kobiet w ciąży i karmiących.
  • Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.
  • Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić od światła.
  • Produkt powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Dodatkowe informacje
Więcej informacji
Ilość netto 20 g
Forma podania kapsułka
Zalecana jednorazowa porcja 1
Liczba porcji w opakowaniu 45
Szerokość 2,1 cm
Długość 13,9 cm
Wysokość 9 cm