SKU
2146

Mivinat Melatonina kaps. 60

45,00 zł
Dostawa w 1-2 dni
Opis

Suplement diety.

Mivinat Melatonina to suplement diety, który pomaga w procesie zasypiania i pozwala cieszyć się długim i spokojnym snem, a to dzięki zawartości: tryptofanu, melatoniny, magnezu, witaminy B6 i witaminy B12.

Więcej informacji

Mivinat Melatonina to suplement diety, który pomaga w procesie zasypiania i pozwala cieszyć się długim i spokojnym snem, a to dzięki zawartości: tryptofanu, melatoniny, magnezu, witaminy B6 i witaminy B12.

Melatonina jest hormonem wytwarzanym przez szyszynkę i spełnia różne funkcje w organizmie. Jedną z nich jest regulacja cyklu snu i czuwania.

Tryptofan jest aminokwasem, który bierze udział w tworzeniu melatoniny, ale również serotoniny, dlatego jego niedobór wpływa na układ nerwowy, a jego suplementacja jest wskazana w przypadkach apatii, występowania nerwowości i narażenia na silny stres.

Magnez zapewnia energię i może pomóc w zapobieganiu zmęczeniu, które nasila się w stresie. Wspiera również prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego.

Witamina B6 (pirydoksyna) może pomóc zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia. Stosowana jest zwykle w celu zmniejszenia stresu i poprawy nastroju, ponieważ bierze udział w produkcji hormonów i neuroprzekaźników, takich jak serotonina. Tak jak magnez, może przyczynić się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego.

Witamina B12 (cyjanokobalamina) odgrywa bardzo ważną rolę w metabolizmie energetycznym. Przyczynia się również do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i tworzenia czerwonych krwinek w szpiku kostnym oraz prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego.

Sposób użycia

Należy przyjmować jedną kapsułkę dziennie przed snem, popić szklanką wody. 

Składniki

Substancja wypełniają - celuloza, kapsułka (żelatyna, barwnik: E-171); ekstrakt z szyszek chmielu (Humulus lupulus L.) żeńskie kwiatostany; L-tryptofan; substancja przeciwzbrylająca -sole magnezowe kwasów tłuszczowych, witamina B12 (cyjanokobalamina); witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny); melatonina.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.
  • Suplementy diety nie mogą być stosowane jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Produkt nie jest przeznaczony dla małych dzieci,kobiet w ciąży i karmiących.
  • Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.
  • Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić od światła.
  • Produkt powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Dodatkowe informacje
Więcej informacji
Ilość netto 27 g
Forma podania kapsułka
Zalecana jednorazowa porcja 1
Liczba porcji w opakowaniu 60
Szerokość 2,1 cm
Długość 14,05 cm
Wysokość 9 cm