SKU
2008_A

Pertres kaps. 60

77,00 zł
Dostawa w 1-2 dni
Opis

Suplement diety.

Kapsułki Pertres to preparat na bazie Garum armoricum® i wyciągu z ostryg, stworzony po to, aby pomóc w ograniczaniu apetytu wzmaganego przez niepokój i sytuacje stresowe.

Więcej informacji

Kapsułki Pertres to preparat na bazie Garum armoricum® i wyciągu z ostryg, stworzony po to, aby pomóc w ograniczaniu apetytu wzmaganego przez niepokój i sytuacje stresowe.

Różne czynniki mogą wpływać na apetyt, szczególnie te o podłożu psychicznym. Sytuacje lękowe, stresowe, wzmożone napięcie wywołane trudnymi sytuacjami życiowymi, zmiany hormonalne, stres pojawiający się w trakcie diety, stany depresyjne i chwilowe spadki nastroju. Zwykle jest to połączone z niekontrolowanym i nadmiernym apetytem, co w konsekwencji przekłada się na wzrost masy ciała.

Napady apetytu w szczególny sposób utrudniają proces odchudzania, tak na początku, jak i już po jego zakończeniu. Dlatego też produkt ten jest szczególnie pomocny osobom aktywnie pracujących nad zmniejszeniem masy ciała, u których główną przyczyną nadmiernych kilogramów jest właśnie niepochamowany apetyt wzmagany przez stres.

Garum armoricum® to głównie krótkołańcuchowe polipeptydy, budową przypominające prekursory neuroprzekaźników, hormonów szczęścia: endorfin czy prostaglandyn.

Ekstrakt z ostryg ma wysokie stężenie tauryny, która może poprawić przepływ impulsów nerwowych. Tauryna jest aminokwasem, który działa jako neuroprzekaźnik. Poprawia koncentrację i pomaga zwiększyć odporność na stres, walczyć ze zmęczeniem i poprawić aktywność intelektualną i fizyczną.

Sposób użycia

Zaleca się stosować 4 kapsułki dziennie, dwie przed obiadem i dwie przed kolacją, Popić szklanką wody.

Składniki

Substancja wypełniająca: celuloza, kapsułka (żelatyna, woda, barwnik: tlenki i wodorotlenki żelaza i błękit brylantowy FCF), garum (z ryb): 379 mg, substancja wiążąca: fosforan trójwapniowy, tauryna: 51 mg, ekstrakt z ostryg (mięczaki) (tauryna 4-6%): 48 mg, substancja przeciwzbrylająca: (sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu), siarczan miedzi.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.
  • Suplementy diety nie mogą być stosowane jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Produkt nie jest przeznaczony dla małych dzieci,kobiet w ciąży i karmiących.
  • Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.
  • Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić od światła.
  • Produkt powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Dodatkowe informacje
Więcej informacji
Ilość netto 25 g
Forma podania kapsułki
Zalecana jednorazowa porcja 4
Liczba porcji w opakowaniu 15
Szerokość 2,1 cm
Długość 13,9 cm
Wysokość 9 cm
Alergeny Ryby, mięczaki i ich pochodne.