SKU
2192

Wegańskie tabbouleh

36,25 zł
Brak w magazynie
Opis
Pyszne danie z komosy ryżowej bez składników pochodzenia zwierzęcego.
Więcej informacji

Pyszne danie z komosy ryżowej bez składników pochodzenia zwierzęcego.

Nasze dania przygotowane są zgodne z wyjątkowo opracowanymi recepturami, które łączą najwyższej jakości składniki z minimalną ilością kalorii. Pyszne danie wegańskie tabouleh charakteryzuje się doskonałym smakiem przy zmniejszonej zawartości kalorii oraz wysokiej zawartości białka. Wszystkie nasze dania są z dodatkiem oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia najwyższej jakości.i nie zawierają konserwantów ani barwników. Glukomannan to: naturalny składnik, który jest w stanie zwielokrotnić swoją objętość dzięki wysokiej zdolności chłonięciado wchłaniania wody, dzięki czemu pęcznieje.

Powiększając kilkukrotnie swoją objętość, zapewnia i przedłużazapewniając uczucie sytości, dlatego właśnie ten składnik jest pomocny podczas stosowania i przedłużając je długo po posiłkach. Glukomannan pomaga schudnąć, kiedy przestrzegasz diety niskokalorycznej.

Należy pamiętać, że danie trzeba popić. Korzystny efekt to uzyskane przy dziennym spożyciu 3 gramów glukomannanu w dawkach 1gram, popijając 1- lub 2 szklankami wody, tak by przed posiłkiem. Zaleca się dbać o prawidłowe spożycie płynów, które zapewnia, że glukomannan mógł swobodnie zwiększyć swą objętośćdotrze prawidłowo do żołądka, gdzie nabierze objętości.

Sposób użycia
Częściowo otwórz folię i podgrzej w mikrofalówce 2 minuty przy mocy 750 W.
Składniki
Komosa ryżowa, marchew, cukinia, ciecierzyca, cebula, czerwona papryka, oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia, czosnek, sól, glukomannan, curry, przyprawy, imbir i cynamon.
Dodatkowe informacje
Więcej informacji
Ilość netto 280 g
Forma podania sztuka
Zalecana jednorazowa porcja 1
Liczba porcji w opakowaniu 1
Szerokość 3,6 cm
Długość 18,1 cm
Wysokość 18 cm