Szybki start

Zafunduj sobie kompleksową, gotową, dwudniową kurację, która zawiera gotowe posiłki - odpowiednio zbilansowane dania, które wystarczy podgrzać, suplementy diety, po których poczujesz się lżej i szybko zauważysz różnicę na wadze, oraz rozpiska diety - szczegółowy plan na całe 2 dni ! Obudź w Sobie motywację do działania !

Kuracja jest łatwa w zastosowaniu, a posiłki są smaczne! W razie pytań i wątpliwości lub chęci sprawdzenia efektów na wadze i analizatorze składu ciała możesz osobiście, telefonicznie lub mailowo umówić się na konsultację z dietetykiem.


Pamiętaj o przyprawieniu dań wg własnego uznania - estetyka podania ma również bardzo duże znaczenie. Przełóż danie na talerz i dodaj do niego ulubione warzywa lub sałatkę.

Zegar
Oszczędność czasu
Nie trać czasu na gotowanie ani dodatkowe zakupy. Zapanuj nad swoim planem dnia, aby zebrać siły do dalszego działania. Krótki czas kuracji (2 dni) aby ocenić Twój metabolizm i osiągnąć szybkie efekty!

Przejmij kontrolę
Wypracuj dobre nawyki przydatne w dalszych kuracjach. Dopasuj danie do swoich preferencji - dopraw do smaku lub dodaj ulubione warzywa. Wydostań się z błędnego koła podjadania. Obudź w sobie motywację do działania!
Kontrola

WYBIERZ SWÓJ ZESTAW


SPRAWDŹ SWOJE WYNIKI