Pomysły na prezenty dla najbliższych

Pomysły na prezenty dla najbliższych

Pomysły na prezenty dla najbliższych

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, w którym obdarowujemy swoich najbliższych upominkami. Jeśli nie wiesz jakie prezenty świąteczne kupić w tym roku, przyjdź do nas! Pomożemy stworzyć zestawy dla każdego!

Naturhouse to nie tylko odchudzanie. W swojej ofercie posiadamy suplementy diety na różne okazje, a także dietetyczne słodkości, książki kucharskie, krokomierze i kosmetyki, które mogą być doskonałym prezentem dla Twoich najbliższych. Sprawdź nasze propozycje i przekonaj się, że w naszych Centrach znajdziesz idealne zestawy prezentowe!

Na naszej stronie możesz kupić gotowe zestawy!

DETOX - oczyszczanie ma zbawienny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Sprezentuj więc sobie lub bliskim zestaw produktów, które wspomogą detoks organizmu i kontrolę wagi.

WIECZNA MŁODOŚĆ - zestaw suplementów diety stanowiących bombę minerałów i antyoksydantów oraz krem liftingujący to must have każdej dojrzałej kobiety. Pomóż mamie, babci czy przyjaciółce zatrzymać młodość

PIĘKNA SKÓRA zestaw odżywczych suplementów diety oraz ujędrniający krem do ciała pomogą kompleksowo zadbać o zdrowy wygląd skóry.

ODPORNOŚĆ - Zdrowie jest najważniejsze! Zadbaj więc o najbliższych i podaruj im zestaw suplementów diety intensywnie wspierających funkcjonowanie układu immunologicznego.

Poza gotowymi kompletami, możesz również stworzyć upominek samodzielnie!

  • Pani domu sprezentuj jedną z naszych książek kucharskich "Gotuj zdrowo i ze smakiem". Możesz też podarować cały zestaw 5 części.

  • Przyjaciółka narzeka na cellulit? Doskonałym pomysłem na prezent dla niej będzie zatem krem Slimbel Reductor Noc zawierający szereg substancji aktywnych, intensywnie działających na tkankę tłuszczową. Kapsułki Naturhouse Papaya dołączone do kremu pomogą poprawić wygląd skóry i pozbyć się niechcianych nierówności.

  • Sportowcowi, który dba o sylwetkę przydadzą się kapsułki Slimbel Burn, pomagające osobom ćwiczącym zredukować tkankę tłuszczową
W naszych Centrach Dietetycznych dostępne są również KARTY PODARUNKOWE i VOUCHERY o dowolnej wartości.
To tylko niewielka część naszych propozycji. Stwórz własny zestaw świąteczny z pomocą personelu w punktach Naturhouse w całej Polsce. Zadbaj o swoich najbliższych w tym wyjątkowym świątecznym okresie i podaruj im to co najcenniejsze - dobre zdrowie i Świetne samopoczucie!

2022-12-14 09:00:00 471 viewed
Komentarze